PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT

Овој хотел беше номиниран за најдобар хотел во Бугарија 2010 година од страна на "World Travel Awards", која ја доделува најпрестижната награда во областа на туризмот. Освои награда за најдобар хотел со 5* во Банско за 2009 / 2010 година, како и за најдобар Спа хотел во Бугарија во 2010 година.
Опис на соби:
Извонреден дизајн, комфорни соби, спа центар (затворен базен, џакузи на отворено со топла вода, сауна, ароматизирана сауна, руска бања, фитнес центар), приклучок за интернет, конференциска сала, ресторан, висок квалитет на услуга. Идеално место за ексклузивен зимски одмор.

Вид на сместување 01.06 – 28.07 29.07-04.12
Executive room (2 лица) 73.70€ 77€
Superior suite (2 лица) 84.70€ 88€
Deluxe suite (2 лица) 148.50€ 156.20€
Дете 0 – 5,99 год. / /
Дете 6 – 11,99 год. 16.50€ 17.60€
Возрасен на допол.легло 24.20€ 26.40€
Поглед на планина 11€ 11€

Цената е дадена за 2 лица и вклучува:
Сместување во соодветниот вид;
Полу Пансионска услуга;
Вино, овошје и вода при пристигање;
Бесплатно користење на надворешен и внатрешен базен, Le SPA центарот и фитнес салата;
Wi-fi;
Паркинг;
Креативна анимациона програма за деца;
Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса 1 € по лице на ден (за сите над 1.99 години);
Патничко Осигурување;
Дополнителен попуст:
5=4;
Напомена:
Минимум Престој 2 ноќи.
Цените се изразени во евра и се пресметува по курс 1€ = 62 ден

Прочитано 1625 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top