fbpx

Цените важат до 31.05.2019

Недела – Четврток Петок – Сабота  
Вид на сместување 1 НП 2 НП 3/4/5 НП 1 НП 2 НП
Двокреветна соба КЛАСИК (2+0) 56€ 54€ 51€ 65€ 62€
Двокреветна соба ДЕЛУКС (2+1) 71€ 68€ 64€ 92€ 88€
Деца од 0-05.99 год. на дополнително легло Бесплатно
Деца од 6-13.99 год. на дополнително легло 15€
Возрасен на дополнително легло 26€

 

Доплата за вечера : возрасен – 16€, дете (6-13.99 год.) – 8€

Цената е по соба за 1 ноќевање и вклучува:
- Ноќевање со појадок
- Користење на внатрешен базен со минерална вода
- Користење на римска бања, парна бања, финска сауна, инфрацрвена сауна, контрастен базен, релакс зона, фитнес сала
- Паркинг
- Интернет

Во цената не е вклучено :
– Патничко осигурување
– Туристичка такса 1€ по лице на ден

Прочитано 754 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top