fbpx

10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018

ПОЛУПАНСИОН
Вид на сместување
01.12-20.12.2019
01.03-31.03.2019
02.01-31.01.2019 01.02-28.02.2019 21.12-27.12.2019 28.12-01.01.2019
Двокреветна соба (2+1)
– поглед базен
28€ 31€ 33€ 35€ 45€
Двокреветна соба (2+2)
– поглед планина
31€ 33€ 37€ 38€ 55€
Дете до 5.99 год. на доп. легло бесплатно
Прво дете од 6-11.99 год. на доп. легло 30% попуст
Второ дете од 6-11.99 год. на доп. легло 50% попуст
Трет возрасен ( во соба поглед планина) 20% попуст
 
Доплата за Новогодишна вечера на 31.12.2018 : возрасен – 70€, дете од 6-11.99 год – 35€
 
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА : 7=6 во период на престој 01.12-20.12.2018 и 01.03-31.03.2019
 
Цените се во евра по лице за  1 ноќевање  и вклучуваат
 
*  Појадок и вечера
 
*  Користење на надворешен базен со минерална вода, џакузи, детски базен, фитнес, сауна, парна бања
 
*  Транспорт до жичарницата во Банско (по распоред)
 
*  Интернет
 
*  Паркинг
 
 
Во цената не е вклучено :
 
Туристичка такса 1€ по лице на ден
Патничко осигурување
Прочитано 502 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top