fbpx

 

Семеен хотел АПАРТ МЕДИТЕ 3* – Сандански

Цени валидни за период на престој : 01.12.2018-31.12.2019 (не важат за празници)

Тип на сместување Цена за наем
Двокреветна соба (2+1/3) 23€
Еднокреветна соба 18€
Студио (2+1/3) 38€
Едноспален апартман (2+1/3) 42€
Двоспален апартман (4+1/5) 51€

 

Дополнителни услови :
Дете до 1.99 год. – бесплатно
Дете од 2-11.99 год. на дополнително легло со 2 возрасни – доплата 6€
Возрасен на дополнително легло – доплата 12€
Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – се наплатува цена за еднокреветна соба

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

Ноќевање
Паркинг, сеф на рецепција
Туристичка такса


Доплата за ПОЈАДОК на шведска маса : возрасен – 7€ | дете – 4€

Доплата за користење на базени и сауна парк во Спа Хотел Медите 5* : 11€ по човек на ден , дете – 5€

 

Прочитано 507 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top