fbpx

 

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5* – Сандански

Цени валидни за период на престој : 01.12.2018-31.12.2019 (не важат за празници)

Услуга – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК /
Тип на сместување
Недела-Четврток Петок – Сабота
Двокреветна соба – делукс (2+0) 71€ 84€
Еднокреветна соба – делукс 58€ 71€
Двокреветна соба – премиум (2+1) 75€ 94€
Еднокреветна соба – премиум 62€ 75€
Јуниор апартман (2+2/3) 115€ 124€
Луксузен двоспален апартман (4+2/5) 142€ 159€
Дополнителни услови :
Дете до 11.99 год. на дополнително легло со 2 возрасни – бесплатно
Возрасен на дополнително легло – доплата 28€
Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – се наплатува цена за еднокреветна соба

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат 


Ноќевање со појадок
Надворешен базен (во текот на летниот период)
Внатрешен базен со минерална вода
Надворешно џакузи
Сауна, парна бања, солена соба, релакс соба, фитнес
Надворешен детски базен со минерална вода (во текот на летниот период)
Детски кат
Паркинг, сеф на рецепција
Туристичка такса
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 15€ | дете – 8€
Доплата за ПОЛН ПАНСИОН : возрасен – 23€ | дете – 13€

 

Прочитано 196 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top