fbpx

Куќата “ Galanis “ е лоцирана на самата плажа, сите студија имаат поглед кон море. Објектот има двокреветни студија со единечни кревети и дополнителен (нестандарден) кревет на отварање, комплетно опремена кујна, тоалет, комарници, тераса.
Забелешка: нов мебел, голем прекрасен двор, паркинг, интернет, клима, поглед море.

10% ПОПУСТ за уплати до 1ви Декември

YANNIS

01 Дек 2016

Куќата “ Yannis” е лоцирана во центарот на Афитос , 5-7 минути оддалеченост од плажа. Објектот располага со двокреветни студија со комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, тв, клима.
Забелешка: Куќата располага со сопствен паркинг.

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top