fbpx

CHRISTINA - HANIOTI

29 Ное 2016

Приземје + 1 кат + 2 кат
Капацитет: 10 соби од 30 во целиот објект (6 на приземје + 4 на 1 кат), максимум 40 лица
Оддалеченост од море/ плажа: 70 метри
Структура: трикреветни и четирикреветни
Опис:
Четирикреветни, 2+2: во првата (помала) просторија/ соба се сместени кревети на спрат и мала, комплетно опремена кујна, тоалет, и (одвоена со параван/ ѕид) спална соба со француски кревет, тераса
Четирикреветни, 3+1: во првата (помала) просторија/ соба се сместени два единечни кревети, комплетно опремена кујна, тоалет и спална соба со француски кревет, голема тераса
Забелешка:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top