fbpx

ПРОМО !!! 10 дена - 10% ПОПУСТ на цените за рана уплата за резервации од 05 до 15 Ноември.!!!

Азурен брег 3НП ( Милано-Ница-Кан-Антиб-Монако-Монте Карло) - 206€ - СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА !!!
 Венеција 2НП (Фиренца - Сирмионе) - 116€ - СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА !!!
 Истанбул со Принцески острови 3НП - 116€- СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА !!!
 Париз 5НП ( Прага- Париз-Минхен) - 293€ - СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА !!!
 Рим 3НП ( Пиза-Рим-Фиренца) - 197€
 Прага 2НП ( Дрезден - Виена) - 125€
 Прага 3НП ( Карлови Вари - Дрезден - Виена) - 152€
 Милано 3НП ( Лугано-Комо-Сирмионе) - 170€
 Истанбул 2НП - 86€
 Париз 4НП ( Прага- Париз-Минхен) - 251€
 Виена 2НП - 125€
 Будимпешта 3НП (Виена- Ст. Андреа) - 143€
 Фиренца 3НП (Тоскана) - 188€

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top