fbpx

ХОТЕЛИ МАКЕДОНИЈА , Планини

  • Понудата е објавена на 28/11/2016

НОВА  ГОДИНА 2021, МАКЕДОНИЈА

 

ХОТЕЛ МОЛИКА, ПЕЛИСТЕР  
2 полни пансиони 109еур
3 полни пансиони 149еур
4 полни пансиони 179еур
5 полни пансиони 199еур
1 ноќевање 31.12-01.01 полупансион 45еур; полн пансион 55еур
1 ноќевање 01.01-02.01 полупансион 30еур; полнпансион 40еур
Свечена вечера за вонпансионски гости 31.12.2020> 20еур; 01.01.2021> 13еур
Свечени ручеци 31.12.2020 - 02.01.2021 10еур
   
AURORA HOTEL & SPA, БЕРОВО  
Тип на соба Цена по лице во двокреветна соба за 3 ноќевања
Супериор 289еур
Делукс & Џуниор Свит 334еур
Апартман & Арт Студио 364еур
Вила – Дуплекс Апартман 289еур
Новогодишниот пакет е на база на полупансион со вклучена ексклузивна свечена програма и неограничен број на пијалоци
 
   
RESORT BISTRA, Маврово 31.12.2020-01.01.2021
Тип на соба Цена по соба
Single 115еур
Double 165еур
Single with jacuzzi 125еур
Double with jacuzzi 185еур

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top