Nova Godina mk

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по пресметковен курс 1€=62 MKD.
Цените се дадени по лице за период за сместување во двокреветна соба.
Попустите за деца и трето лице важат при сместување во соба со 2 возрасни.
Легенда: HB-полупансион, BB-ноќевање со појадок, SGL-еднокреветна соба, DBL-Двокреветна соба, НГВ-Новогодишна

 

Прочитано 1320 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top