fbpx
Апартхотел вила Сан 4* Копаоник,2,5 км одалечен од ски центарот на Копаоник
Располага со Спа центар,игротека за деца.

 Untitled

Во цената е вклучено:
 Наем на студио / апартман
 Користење на Спа Центар (Хидромасажна када,Џакузи,Сауна)
 Надворешен паркинг
 Wi-FI низ цел хотел
 Игротека за деца

Во цената не е вклучено:
 Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца од 7-15 години 0.50€ по лице на ден; Деца 0-7 години ГРАТИС
 Трансфер до ски центар 300 RSD повратен билет / еден правец 200 RSD по лице
Прочитано 1063 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top