fbpx

Локација: 2 км од Неа Потидеа , на 4 км од Неа Модања. Хотелот е на плажа.
Капацитет: 115 соби, 92 двокреветни и 23 суите
Услуга: полупансион (појадок и вечера) или се вклучено
Хотелски содржини: главен ресторан, таверна, Италијански ресторан (наскоро), “поол бар” , СПА центар, водени спортови, теннис, отворен базен со посебен сектор за деца, затворен базен со загреана вода (наскоро), интернет, њирелесс интернет, перална, рент а кар, паркинг, мини клуб за деца,
Опременост на собите: бања, фен, балкон, клима уред, телефон, мини бар, сателитска ТВ, електронски сеф.

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top