fbpx

 

Тип на сместување Ноќевање со појадок
Двокреветна соба (2+1) 30€
Еднокреветна соба (1+0) 45€
Возрасен на дополнително легло 22€

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

Дополнителни услови :
Прво дете до 3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
Второ дете до 3.99 год. со 2 возрасни – доплата 33€ за целиот престој
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло – доплата 65€ за целиот престој
Возрасен на доп.легло – доплата 65€ за целиот престој

Во цените е вклучено:
Користење на внатрешен базен со минерална вода, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес
Паркинг, интернет
Детски кат

Во цената не е вклучено :
Туристичка такса 1€ по лице на ден
Патничко осигурување

Прочитано 58 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top