fbpx

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

ZoneD 

Промоции и акции:
Детска недела* - се однесува на престој на две деца до 12 год. - БЕСПЛАТНО во наведените периоди
 
Во цената е вклучено:
- ноќевање на база појадок и вечера 
- користење на ски остава
- превоз до Конаците
- користење на СПА центар - џакузи, парна бања, сауна, тепидариум (за деца до 15 г. детски термин од 14:00 до 18:00 часот)
- Дополнитено користење на фитнес, игротека, Baby cot, интернет, паркинг, сеф во соба
 
Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса за престој 1 € за возрасни и за деца од 7-15 г. 0,5€ од ноќ, деца до 7 г. бесплатно.
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.
Прочитано 716 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top