fbpx

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Grey Hotel

Цената вклучува:
- ноќевање на база ноќевање со појадок
- гаражно место
- гратис користење на мини бар
- чај, кафе во соба / апартман
- интернет
- неограничено користење на СПА центар
- 20% попуст на изнајмување на ски и сноуборд 
- 20% попуст на масажите, третманите за лицаи тела
- 10% попуст на ски школа
 
Цената не вклучува ( се наплатува на рецепција):
- Туристичка такса 1€ за возрасен, деца 7-15 год.0,5€ од ноќ, деца до 7 год. - бесплатно.
Прочитано 721 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top