fbpx
Club A 3* - Koпаоник
-15% попуст за уплата до 31.10.2020. (Попуст се пресметува на услуга ноќевање на ограничен број на соби)
Цените се дадени во EUR по лице на ден на база Полупансион
Термини
Смена
Мин.ноќи
Услуга
Тип на Соба Краток Престој
На барање 7 дена пред термин
1/2 Соба
1/3 Соба
1/1 Соба
Тип на Соба
Термини 1/2 и 1/3
Соба
 
03.12-06.12.2020 Чет/Нед 3 HB 50 70      
06.12-12.12.2020 Нед/Саб 3 HB 47 65      
12.12-17.12.2020 Саб/Чет 5 HB 75 105      
17.12-20.12.2020 Чет/Нед 3 HB 50 70      
20.12-27.12.2020 Нед/Нед 3/4/5/6/7 HB 58 81      
27.12-30.12.2020 Нед/Сре 3 HB 60 84      
27.12-03.01.2021 Нед/Нед 7 HB 95 133      
30.12-03.01.2021 Сре/Нед 4 HB 120 168      
31.12-03.01.2021 Чет/Нед 3 HB 130 182      
  03.01-10.01.2021 Нед/Нед 7 HB 68 95 07.01-10.01.2021 85  
  10.01-17.01.2021 Нед/Нед 7 HB 66 92 14.01-17.01.2021 82  
  17.01-24.01.2021 Нед/Нед 7 HB 63 88 21.01-24.01.2021 80  
  24.01-31.01.2021 Нед/Нед 7 HB 65 91 28.01-31.01.2021 82  
  31.01-07.02.2021 Нед/Нед 7 HB 70 98 04.02-07.02.2021 88  
  07.02-14.02.2021 Нед/Нед 7 HB 70 98 11.02-14.02.2021 85  
  14.02-21.02.2021 Нед/Нед 7 HB 73 102 18.02-21.02.2021 80  
  21.02-28.02.2021 Нед/Нед 7 HB 69 97 25.02-28.02.2020 98  
  28.02-07.03.2021 Нед/Нед 7 HB 76 106 04.03-07.03.2021 95  
  07.03-14.03.2021 Нед/Нед 7 HB 60 84 11.03-14.03.2021 76  
  14.03-21.03.2021 Нед/Нед 3 HB 50 70      
  21.03-28.03.2021 Нед/Нед 3 HB 50 70      
  28.03-04.04.2021 Нед/Нед 3 HB 50 70    
 
Во цената е вклучено:
Полупансион (Појадок и Вечера) на база шведска маса
Wi-Fi низ цел хотел
Користење на Spa Wellness центар (Внатрешен Базен и Џакузи)
 
Во вкупната цена не е вклучено: 
Туристичка такса: Возрасни 1€ , Деца 0 -7 години - Бесплатно ; 7 -15 год. Плаќаат 0,50€ , деца од 15 год. плаќаат како возрасен 
Хотелско Осигурување: Возрасен 0,50€ , Деца 0–4 год.-Бесплатно; Деца од 4-15 год.0,25€ 
Паркинг 5€
 
Дочек на Нова Година: 
Свечена вечера со музички програм на 31.122020.- 80 EUR по лице 
Деца 0-6,99 години не плаќат за свечена вечера
Деца од 7-13,99 години плаќат 50% од цената на возрасен. 
Пијалоците не се вклучени за време на вечерата 
 
Услови за сместување на деца : 
Деца до 4 год. со две полноплатежни суми доколку користи заеднички легло се сместува БЕСПЛАТНО 
Деца од 4 дo 7 год. со две полноплатежни суми доколку користат заедничко легло – Плаќаат 50% oд наведената цена.
Деца од 4 дo 12 год. со две или една полноплатежни суми , плаќаат 70% oд наведената цена и користат посебно легло
 
НАПОМЕНА 
Пријавување во хотел 14:0h / Одјавување во хотелот 10:30 
Ран check in или доцен check out се достапни во зависност од слободниот капацитет и подлежат на доплата. 
Цените се дадени во ЕУР,уплата се врши до денарска противредост 1Еур=62 Денари 
Во хотелот не се дозволува престој на домашни миленици
Во случај на откажување на резервација поради Covid 19,Хотел го задржува право на наплата на пенали согласно следните услови:
До 14 дена пред пристигнување со доставен PCR тест на име на клиент кој е носител на резервација,нема да бидат наплатени пенали 
Од 14 до 0 дена со доставен PCR тест на име на клиент кој е носител на резервација,ке биде издаден ваучер од стана на хотелот кој ке може да се користи до 27.12.2021
Прочитано 900 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top