fbpx

 

 

Цена во ЕУР за наем на Стдио / Апартман по ноќевање
-10% попуст за уплата до 30.10.2020
  Мах.Лица Спрат 01.Дек 12.Дек 12.Дек 26.Дек 26.Дек 02.Jан 02.Jан 30.Jан 30.Jан 20.Фев 20.Фев 13.Mар 13.Мар 17.Апр
    Мин.ноќи 2 3 7 7 7 7 3
Студио 2+0 2
I или II спрат
Смена Сабота
61 93 159 111 127 93 61
Студио 2+1 4 70 132 218 143 148 111 71
Aпартман 2+2 6 80 157 236 177 191 136 76
      01.Дек 13.Дек 13.Дек 27.Дек 27.Дек 03.Jан 03.Jан 31.Jан 31.Jан 21.Фев 21.Фев 14.Mар 14.Mар 17.Aпр
Студио 2+0 2
III спрат
Смена Недела
61 93 159 111 127 93 61
Aпартман 5+0 5 83 195 272 206 211 151 83
Aпартман 4+1 6 93 220 282 220 230 168 97
 
Во цената е вклучено: 
•Наем на апартман 
•Користење на Spa Центар (Сауна,Парна Бања,Солариум,сала за пинг понг parno);
 
Во цената не е вклучено(Задолжително): 
•Туристичка Такса 1 еур по лице на ден за возрасни;Деца  7-15 години 0,5 еур;Деца од 0-6,99 години – ГРАТИС
•Хотелско осигурување 0,1 eur по лице на ден   
•Доплата за Полипансион на база шведска маса- 17 Еur по лице на ден за возрасни;Деца 7-12 години 30% попуст;Деца 2-7 години 50% попуст;Деца 0-1,99 години ГРАТИС
Прочитано 794 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top