fbpx

ЛЕТО 2019 ВЕЌЕ ВО ПРОДАЖБА !!!

Комплетна понуда хотели во Турција - Аланија, Сиде, Кемер, Белек, Лара

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top