fbpx

Хотел Монтана Палас е еден од најубавите хотели во Македонија. Позициониран е на врвот на најубавиот град Крушево. Од моментот кога влегувате во хотел, до сместувањето во соба, фантастичен поглед на Крушево ве следи. Ќе имате привилегија постојано да гледате во најубавиот планински град на Балканот. Мијаците кои што го изградиле градот во 18ти век, биле најдобрите градители на Балканот, и како групи имале софистициран осет за естетика, така што го креирале прекрасниот град Крушево кој што го имаме денес, градот кој што ќе го гледате од првиот момент во Хотел Монтана Палас.

 

Услуга Цена
Ноќевање во еднокреветна соба на база на ноќевање со појадок 1540,00 ден.
Ноќевање во двокреветна соба на база на ноќевање со појадок 1290,00 ден.
Ноќевање во трикреветна соба на база на ноќевање со појадок 1140,00 ден.
Ноќевање во еднокреветна соба на база на полупансион 2040,00 ден.
Ноќевање во двокреветна соба на база на полу пансион 1690,00 ден.
Ноќевање во трикреветна соба на база на полу пансион 1540,00 ден.
Ноќевање во еднокреветна соба на база на полн пансион 2540,00 ден.
Ноќевање во двокреветна соба на база на полн пансион 2190,00 ден.
Ноќевање во трикреветна соба на база на полн пансион 2040,00 ден.

Услови за деца:

Деца од 0-3,99г. – бесплатно
Деца од 4-6,99г. – 30% од цената
Деца од 7-9,99г. – 50 % од цената
Деца од 10 – 11,99г. – 70% од цената
Трето возраснолице 12+ год. – плаќа полн износ
 
Сите оброци се служат во пориции за секое лице поединечно, во цената е вклучен безалкохолен пијалок и кафе за појадок.
 
Дадените цени се по лице и ги вклучуваат сите давачки и даноци.

Сите оброци се служат во пориции за секое лице поединечно, во цената е вклучен безалкохолен пијалок и кафе за појадок. Вечерата за дочекот на Нова Година вклучува богато мени и неограничени безалкохолни и алкохолни пијалоци ( вино од 1л, пиво, ракија, коњак, вотка, узо, мастика и џин). Втората вечер ќе биде послужено богато мени и едно вино 0.75 (Александрија, Траминец, Темјаника или Розе) по соба. Додека третата вечер следува нормална пансионска вечера без вклучен пијалок.

 
 
Услови за откажување на резервација:
До 15 дена пред почеток на аранжманот – 100% рефундација
Од 14 до 8 дена пред почеток на аранжманот – 50% рефундација
Од 7 до 0 дена пред почеток на аранжманот – 0% рефундација
Прочитано 4763 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top