fbpx
Хотел Скорпион, се наоѓа во Крушево, во непосредна близина на монументот Македониум, на околу 10мин пешачење до центарот на Крушево. Хотелот располага со повеќе типови на соби, комфорни и топли.
Цените се изразени по лице на ден на база ноќевање со појадок /полупансион / полн пансион
 
Ноќевање со појадок = 16 еур (по лице)
Полупансион = 22 еур (по лице)
Полн пансион =27 еур (по лице)
 
Политика на отказ:
До 10 дена пред пристигање – без пенали ; помалку од 10 дена – 50% пенали
Прочитано 346 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top