fbpx

sport 

Во цената вклучено:
Ноќевање со Појадок,W i-F i,Паркинг,Туристичка Такса,Детска Игротека
Услови за деца:
Деца од 0-5,99 години – ГРАТИС
Деца од 6-11,99 години -50% попуст
Напомена:
Доплата за оброк (Ручек/Вечера) - 7€
Трето возрасно лице -40% поп уст од наведените цени
Прочитано 921 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top