fbpx

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената вклучено:
Ноќевање со Појадок,W i-F i,Паркинг,Туристичка Такса,Детска Игротека
Користење на Wellness&Spa(Внатрешен Базен,Турско Купатило,Џакузи)
Сет за кафе и чај во соба
 
Прочитано 673 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top