fbpx

Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3* , Попова Шапка

  • Понудата е објавена на 23/07/2020

 

Тип на услуга Цена
Ноќевање со појадок 25
Полупансион 30€
 
 
Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува :
•Ноќевање со појадок и вечера
•Користење на базен и СПА Центар
Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно
•Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата
 
Доплата за туристичка такса - 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)
 
 
 
 
 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top