fbpx
 
Локација: Позициониран на најидеалниот дел од езерскиот брег на само 3 километри од Охрид.
Капацитет: Хотелот располага со 27 апартмани, 19 двокреветни соби,3 резиденцијални (претседателски) апартмани и ресторан со 220 места.
Услуги: Во рамките на комплексот се вклучени терени за тенис, фудбал,надворешен базен, интернет и паркинг.
 
Специјални понуди
park 1
 
Цените се по лице за пакет со вклучен појадок изразени во денари
 
Редовен ценовник
park 2 
 
 Цените се по лице на ден со вклучен појадок изразени во денари.
 
 
Прочитано 177 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top