fbpx

Специјална летна понуда

5 дневен аранжман (4 ноќи) – ноќевање со појадок
 
7440 мкд по лице во двокреветна соба
8 дневен аранжман ( 7 ноќи) – ноќевање со појадок
 
12150 мкд по лице во двокреветна соба
*Еднокреветна соба +30%
download
 
Цените за собите се по лице на ден, за студио за 4 лица на ден
Туристичка такса и ДДВ вклучени во цена
Деца до 7 години – бесплатно
Деца од 7-12 години – 50 % попуст
 
Прочитано 173 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top