fbpx
Хотелот е со 3 ѕвезди,но ги задоволува стандардите за 4 ѕвезди.
Од барот може да уживате во утринско  кафе и појадок,а попладне во ексклузивни коктели  и храна,  во пријатна и опуштена атмосфера со убав поглед на градот и езерото.
Студио за масажа кое нуди повеќе видови на професионални масажи.
Приватен паркинг со 24 часа видео надзор,бесплатен за нашите гости.
Располагаме со фитнес центар и спортско-рекреативен центар,погоден за мал фудбал,одбојка,ракомет,зумба,пилатес,аеробик и слично.
Конференциска сала со современа  опрема и сала за состаноци.
 
 Хотелот работи на принцип BB (ноќевање со појадок).
 
15.06.2020– 15.07.2020

Double room with the view

3.385 мкд / 55

Large double room

3.570 мкд / 58

Deluxe double room

3.875 мкд / 63

Double room

3.075 мкд / 50

 
 
15.07.2020– 28.07.2020 

Double room with the view

3.690 мкд / 60

Large double room

3.875 мкд / 63

Deluxe double room

4.490мкд / 73

Double room

3.385мкд / 55

 
 
29.07.2020 – 05.08.2020

Double room with the view

4.000 мкд / 65

Large double room

       4.305 мкд / 70

Deluxe double room

4.920 мкд / 80

Double room

3.690мкд / 60

 
 
06.08.2020 - 24.08.2020

Double room with the view

3.690 мкд / 60

Large double room

3.875мкд / 63

Deluxe double room

4.490мкд / 73

Double room

3.385мкд / 55 €

 
 25.08.2020   - 30.09.2020
 

Double room with the view

     3.385 мкд / 55

Large double room

     3.570 мкд / 58

Deluxe double room

3.875 мкд / 63

Double room

3.075 мкд / 50

 
01.10.2020 -  24.12.2020

Double room with the view

2.890 мкд / 47

Large double room

3.200 мкд / 52

Deluxe double room

3.815мкд / 62

Double room

2.590мкд / 42

 

Континенталниот појадок е вклучен во цената.Се служи од 08:00 – 10:00 часот.
Доплата за трето лице од 300 мкд.  за деца помали од 13 години и 600 мкд за деца постари од 13 години и возрасни.
Цените се за соба,по ден со вклучена туристичка такса и ДДВ.
 
Хотелот  го задржува правото за промена или повлекување на цените.
 
Начин на плаќање и политика на откажување
Пред  доаѓање со про фактура:
*30 дена пред  доаѓање, уплата од 30% - 50%  од вкупниот износ.
*5 -7 дена пред  доаѓање,уплата на преостанатиот износ.
Откажување на резервација:
*  30 дена пред  доаѓање без пенали.
*  повеќе од 14 дена 50% од вкупниот износ.
*  помалку од 14 дена 100% од вкупнит износ.
Прочитано 127 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top