fbpx
Хотел ПРЕСТОЛ 3*  
Св.Стефан, Охрид
 
ЛЕТО 2020 
 

 Тип на услуга

Цена

Ноќевање со појадок

18€

Полупансион

22€

 
 
Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат : 
 
Ноќевање со појадок / појадок и вечера 
Користење на надворешен базен и џакузи
 
Деца до 4.99 год. се сместуваат бесплатно 
Деца од 5-11.99 год. – доплата 50% од сумата 
 
Прочитано 178 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top