fbpx

ЛЕТО 2020

01.07.2020-31.08.2020

тип на соба BB
еднокреветна соба 2380мкд
DBL (цена по лице) 1710мкд
студио (цена по лице) 4760мкд
апартман (2лица) 6040мкд

 

Ценовник за минимум престој од 5дена (цена по лице од ден)

тип на соба BB
еднокреветна соба 2200
DBL (2по лице) 1590

Прочитано 192 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top