fbpx
Хотел Романтик се наоѓа на брегот на велешко езеро Младост. 
Располага со сместувачки капацитети од вкупно 25соби, од кои 4 еднокреветни, 11 двокреветни, 2 трокреветни и апартмани за 3 лица.
 
 
ЦЕНОВНИК 

ТИП НА СОБА

BB по гостин

HB по гостин

FB по гостин

Еднокреветна соба

2,070,00

2,320,00

2,740,00

Двокреветна соба

1,460,00

1,840,00

2,330,00

Во цената не е вклучена туристичка такса, која изнесува 40мкд по лице од ноќ.
 
Прочитано 161 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top