fbpx

Ценовник2020

*Цени за месец Октомври, Ноември и Декември:
 
-Двокреветна соба - 49 евра ноќевање со појадок,
-Трокреветна  соба - 69 евра ноќевање со појадок.
 
*Пакет аранжмани по лице:
-Дводневен аранжман - 50 евра ноќевање со појадок и вечера ,   
-Тродневен аранжман - 69 евра ноќевање со појадок и вечера.
 
Вклучено е и користење на Спа Центар (џакузи,сауна,парна бања), Интернет и
паркинг.
 
Туристичка такса не е вклучена во цената,  доплата од 40 денари по лице.

 

 

Прочитано 891 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top