fbpx
На 150 метри од брегот на Охридското езеро, на 1км од центарот на Охрид и на 11км од охридскиот аеродром. 
Хотел Дипломат Плус има просторни и пријатни соби со балкони, сите се опремени со кабловска телевизија, климатизирани, имаат фрижидери и фен за сушење во бањата и бесплатен интернет. Секојдневно се чисти и одржува хигиената.
 
РЕДОВНИ ЦЕНИ 2020
 
Ноќевање со појадок за 2 лица:
5-дневен аранжман.....21 Еур по лице на ден
7-дневен аранжман.....20 Еур по лице на ден
 
Секој нареден оброк се доплаќа 7 Еур по лице на ден
 
Попусти за деца:
Деца до 6години -100%
Деца од 6 до 12години -50% од цена на возрасен.

Напомена:
Во цената е вклучена туристичка такса. 
Пријавување во хотел: по 14.00ч
Одјавување од хотел: најдоцна до 11.00ч
Прочитано 349 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 10.00 - 14.00

Top