fbpx

 

 СПЕЦИЈАЛНA ПОНУДА!!!

за термини во Септември 2019
Цени со вклучени хотел, трансфер и авионски превоз!
 
ХОТЕЛИ
ПОАЃАЊЕ (C-INN) 13.септември 16.септември 20.септември
ДЕНОВИ 6 ноќи / 7 дена 6 ноќи / 7 дена 9 ноќи / 10 дена
Grand Seas Hostmark Resort 4* All İnclusive 349 € 349 € 439 €
Regina Swiss Inn Resort 4* All İnclusive 349 € 349 € 449 €
Royal Star Beach Resort 4* All İnclusive 369 € 369 € 449 €
Sea Gull Beach Resort 4* All İnclusive 399 € 399 € 519 €
Sunny Days El Palacio 4* All İnclusive 399 € 389 € 479 €
Sunny Days Palma De Mirette 4* All İnclusive 399 € 389 € 479 €
Pyramisa Sahl Hasheesh 5* All İnclusive 409 € 409 € 539 €
Caribbean World Soma Bay 5* All İnclusive 449 € 449 € 599 €
Labranda Royal Makadi 5* All İnclusive 469 € 469 € 629 €
Hilton Hurghada Resort 5* All İnclusive 479 € 479 € 639 €
Continental Hotel Hurghada 5* All İnclusive 489 € 489 € 659 €
Desert Rose Resort 5* All İnclusive 489 € 489 € 659 €

 

*** Цените се по лице во основна 1/2 соба

*** Во цените НЕ е е вкалкулирана аеродромска такса (80еур по лице)

*** Понудата е лимитирана и може да биде предмет на ненајавена промена

Информации и резервации 043 231 221

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Прочитано 4757 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top