fbpx

ХАЛКИДИКИ 21.07 - 28.07.2019

LAST MINUTE - ХАЛКИДИКИ за термин 21.07 - 28.07.2019

Хотелско сместување
хотел Golden Beach 3*, Метаморфозис - 399еур по лице
Paradise Studios -KOVIOU HV , Никити - 299еур по лице
Апартманско сместување
Litea Haus ,Н.Потидеа - 270еур -наем на 1/2 студио

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Медија

  • Локација:
Прочитано 2010 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top