fbpx

 

LAST MINUTE -18.07.2019 -ТАСОС

СЛОБОДНИ СОБИ ЗА ТАСОС ЗА ТЕРМИН 18.07.2019 - 27.07.2019

СЛОБОДНИ СОБИ ЗА ТАСОС ЗА ТЕРМИН 18.07.2019 - 27.07.2019

в.Евридики - Лименас - 5/2 и 1/3 , наем на студио 399еур , 499еур

043 231 221

Прочитано 2478 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top