fbpx

Халкидики | Термин 21.07 - 28.07
  тип на соба цена за 7 ноќи
Coral Blue Beach
double room 379€ по лице 7 полупансиона | едно дете до 11,99 години бесплатно!
Bungalow 399€ по лице 7 полупансиона | две деца до 11,99 години бесплатно!
Family Bunk Bed 415€ по лице 7 полупансиона | две деца до 11,99 години бесплатно!
Potidea Golden Beach anex 1/anex 2 329€ по лице All Inclusive | едно дете до 11,99 год бесплатно!
Polychrono Beach Hotel
соба на спрат 259€ по лице со појадок | две деца до 11,99€ год бесплатно!
соба на приземје 229€ по лице со појадок| две деца до 11,99 год бесплатно
Maya Bay двокреветна соба 279€ по лице со појадок | едно дете до 11,99 години бесплатно!
Vila Zorbas - Полихроно studio 1/3 319€ - наем на соба за 3 лица
Прочитано 4762 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top