fbpx

ЈОНСКО МОРЕ

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Специјална понуда Јонски брег 

Парга, Врахос и Лефкада


термини:31.08 , 07.09, 14.09 и 21.09


7 ноќевања + ГРАТИС превоз 

JONSKI BREG
Информации 043 231 221

Прочитано 12212 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top