fbpx

 

ULTRA LAST MINUTE!!!

 
 

Број 41

 

АПАРТМАН

ЛОКАЦИЈА

ЦЕНА

НОЌЕВАЊА

ТИП

ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ

 

ХАЛКИДИКИ

 

ВИЛА ОРФЕАС

Ханиоти

179 €

9 ноќи

1/2

21.07.2019 - 30.07.2019

 

ВИЛА ОРФЕАС

Ханиоти

179 €

9 ноќи

1/3

21.07.2019 - 30.07.2019

 

ВИЛА ЕФТЕРПИ

Полихроно

179 €

9 ноќи

1/2

21.07.2019 - 30.07.2019

 

ВИЛА ЕФТЕРПИ

Полихроно

179 €

9 ноќи

1/3

21.07.2019 - 30.07.2019

 

ВИЛА ВЕРГИНА

Н.Потидеа

179 €

9 ноќи

1/3

21.07.2019 - 30.07.2019

 

ВИЛА АЛЕКСАНДРА

Калитеа

179 €

9 ноќи

1/3

21.07.2019 - 30.07.2019

 

ВИЛА ОРАМА

Н.Мармарас

179 €

9 ноќи

1/3

22.07.2019 - 31.07.2019

 

ВИЛА ОРАМА

Н.Мармарас

9 ноќи

1/4

22.07.2019 - 31.07.2019

 

Цените се изразени по патник, со вклучен превоз! 3-то и 4-то лице БЕСПЛАТНО СМЕСТУВАЊЕ!

 

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Тел. 043 231 221

 

 

Прочитано 20790 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top