fbpx

Положба: На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун
Сместување: 48 свити, 50м2, луксузно опремени. Свитите се опремени со бања, балкон, клима уред, сателитска ТВ/ДВД, телефон, чајна кујна, фен, интернет, мини бар и радио, електронски сеф.
Услуга: ноќевање со појадок
Содржини: ресторан, бар, мини маркет, библиотека, фризер, ТВ сала, мини клуб, ноќен клуб, паркинг...
Плажа: песочна плажа со прекрасен бел песок
Спорт и забава:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top