fbpx

НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ НА ХОТЕЛИ ВО ГРЦИЈА - ХАЛКИДИКИ, ПИЕРИА, ОСТРОВИ & ЈОНСКИ БРЕГ

ЛЕТО 2021 ХОТЕЛИ ГРЦИЈА ВЕЌЕ ВО ПРОДАЖБА

До 45% попуст чека на Вас !

УСЛОВИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

5% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА

5% УПЛАТА ДО 30.04.2021

КОМПЛЕТНА ДОПЛАТА 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top