fbpx

ЛЕТО 2018 

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

ЛЕТО 2019 ХОТЕЛИ ГРЦИЈА 

ГРЦИЈА ХОТЕЛИ ЛЕТО 2019
ХОТЕЛ Услуга Цена од За уплати до Информации
КАСАНДРА
MIRAGGIO THERMAL RESORT & SPA 5* Paliouri BB 68,2 € 31.05.2019 до -30%
POMEGRANATE WELLNESS & SPA 5* Potidea HB 62,2 € 15.05.2019 до -30%
ANASTASIA RESORT & SPA 5* Nea Skioni HB 39,8 € 03.06.2019 до -30%
ELINOTEL APOLOMARE 5* Hanioti HB 43,2 € 03.06.2019 до -30%
IKOS OCEANIA 5* Nea Moudania UAI 170,5 € 21.05.2019 до -30%
SANI DUNES 5* Sani HB 170,5 € 21.05.2019 до -30%
AEGEAN MELATHRON THALASSO SPA 5* Kalithea HB 68,8 € 31.05.2019 до -25%
AMMON ZEUS 4* Kalithea HB 41,8 € 31.05.2019 до -20%
POSSIDI HOLIDAYS RESORT 5* Possidi HB 51,7 € 19.09.2019 -10%
CRONWELL RAHONI PARK 5* Nea Skioni HB 41,3 € 31.05.2019 до -40%
KRIOPIGI HOTEL 4* Kriopigi HB 35,2 € 25.05.2019 до -20%
GRANDOTEL 4* Hanioti HB+ 32,1 € 31.05.2019 -15%
PORT MARINA 3* Paliouri HB+ 22,3 € 03.06.2019 до -20%
POSSIDI PARADISE 4* Possidi HB+ 25€ 03.06.2019 до -25%
ELINOTEL POLIS 3* Hanioti HB 21,2 € 03.06.2019 до -20%
DOLPHIN BEACH 3* Possidi HB 24,2 € 03.06.2019 до -20%
BOMO OLIMPIK KOSMA 3* Hanioti AI 29,7 € 31.05.2019 до -25%
LOUTRA BEACH 3* Ag.Paraskevi HB 22,5 € 03.06.2019 до -20%
DIONYSSOS INN 3* Hanioti BB 35,2 € 31.05.2019 до -20%
СИТОНИЈА
IKOS OLIVIA 5* Gerakini UAI 170,5 € 21.05.2019 до -30%
SITHONIA THALASSO TERAPY & SPA 5* AI 60,5 € 10.10.2019 до -40%
MELITON THALASSO THERAPY & SPA 5* Porto Carras BB 55,6 € 30.09.2019 -10%
LAGOMANDRA HOTEL 4* Lagomandra HB 39,6 € 15.05.2019 до -15%
MELISSA HOTEL 2* Psakoudia BB 14 ,3€ 30.05.2019 до -20%
ASSA MARIS BOMO CLUB 4* Ag. Nikolaos AI 34,7 € 31.05.2019 до -25%
ATОС
THEOXENIA 4* Ouranopoli HB 22,5 € 03.06.2019 до -25%
ALEXANDROS PALACE 5* Ouranopoli HB 26,5 € 31.05.2019 до -20%
ARISTOTELES HOLIDAY RESORT 4* Ouranopoli AI 27,5 € 31.05.2019 до -20%

 

Ние мислиме навреме за вашето летување !

Резервирајте го вашиот хотел во Грција сега и заштедете до -30%

Дополнителен попуст за целосна уплата

КОМПЛЕТНА ПОНУДА ХОТЕЛИ  КЛИКНЕТЕ

Информации и резервации на 043 231 221

Акцијата трае ограничено ! 

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Информации и резервации на 043 231 221
Акцијата трае ограничено !

 

Прочитано 10505 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top