fbpx

ЛЕТО 2020

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

ЛЕТО 2020 / 2021 ХОТЕЛИ ГРЦИЈА 

 

КОМПЛЕТНА ПОНУДА ХОТЕЛИ  КЛИКНЕТЕ

Информации и резервации на 043 231 221

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Акцијата трае ограничено !

 

Прочитано 13670 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top