fbpx

ПРОМОЦИЈА ПАРГА, ВРАХОС И ЛЕФКАДА - ТЕРМИНИ ВО МАЈ , ЈУНИ И СЕПТЕМВРИ

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

ГРЦИЈА ЛЕТО 2019 !!!!

Одберете дестинација и термин! Ограничени капацитети! Сместување во студиo/апартман!

ИЗБОР СМЕСТУВАЊЕ КЛИКНЕТЕ>>> 

Термини 25.05.2019 01.06.2019 08.06.2019 15.06.2019 14.09.2098 21.09.2019
Ноќевања 7 7 7 7 7 8
Сместување Стд / Апп Стд / Апп Стд / Апп Стд / Апп Стд / Апп Стд / Апп
ПАРГА – Јота,Лемони, Олга, Сифакис, Елпида и Накос 65€ 75€ 95€ 135€ 85€ 65€
ВРАХОС – Фиоксенија, Санрајс, Бајт сенд, Јониан и Луиза 65€ 75€ 95€ 135€ 85€ 65€
ЛЕФКАДА – Андреас, Јониан /// 75€ 95€ 135€ 85€ 65€

Во цената е вклучено за Јонски брег и Лефкада:

- 7 ноќевања во студио или апртман (минимум 2 особи во студио / 4 особи во апартман)

- Превоз до избраната дестинација

- Дете 0-1,99год – бесплатно (со двајца возрасни, без седиште во бус и без кревет)

- Деца 2-11,99год – бесплатно во студио, во апартман плаќааат фиксно по 35 евра (со двајца возрасни).

- Трета и четврта возрасна плаќа по 45 евра фиксно во апартман.

Напомени:

- Во цената на пакет аранжманот превозот е ГРАТИС!!!

- Доколку се патува со сопствен превоз цената на аранжманот НЕ се намалува, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и за возрасни.

- Резервација се прави со уплата од 50% од вкупниот износ, со комплетна доплата до 01.01.2019

- При отказ на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 50% НЕ се враќа

- За два споени термини НЕ се одобрува дополнителен попуст. Оваа понуда НЕ се комбинира со други попусти и промоции.

- Понудата од оваа промоција е со ограничен капацитет, сместувањето е во вили во сопствен закуп.

- Поаѓање за Халкидики и Пиериа на термините објавени во табела, во 05.00 часот, состанок 30мин порано на паркинг спроти Холидеј ИН

- Поаѓање за Јонски Брег ( Парга, Врахос, Лефкада) претходниот ден во 23.30 часот, состанок 30мин порано на паркинг спроти ХолидејИН

- Ве молиме минмум 24 часа пред секое поаѓање да се информирате за потврда за времето и местото на поаѓање.

- Превземење на собите по 14.00 часот, напуштање во 09.00 часот – локално време

- Патничко осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

- Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1евро = 62,00мкд.

- Важат Општите Услови на патување на  СКТМ

- За реализација на аранжманот потребен е минимум од 40 особи. При помал број на пријавени патници агенцијата ќе понуди алтернативно сместување од своите капацитети или ќе го врати уплатениот износ, а превозот ќе се организира со мини бус/комбе.

ЦЕНОВНИК БР.1 СО ВАЖНОСТ ОД 01.12.2018

СПЕЦИЈАлНАТА ПОНУДА ВАЖИ ЗА КОМПЛЕТИ УПЛАТИ ДО 15.01.2019

Прочитано 2469 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top