fbpx

ULTRA ALL INCLUSIVE 24/7

две деца до 11,99 год - БЕСПЛАТНО

EFFECT GRAND VICTORIA HOTEL 4* се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег, 30м од плажа. Хотелот има уникатна и стилска архитектура, луксузен мебел, висококвалитетна услуга и идеални услови за одмор и рекреација.
Хотелот има 3 ресторана ( основен ресторан Victoria и 2 ресторана a la carte - италијански ресторан Bella Italia и азијатски ресторан Tepenyaki and Sushi Corner, лоби бар 24/7, бар на базенот, бар на плажа, snack bar, кафе - слаткарница, базен, фитнес, бесплатен паркинг.
Хотелот располага со 238 соби и апартмани опремени со модерен мебел и голем дел од нив со директен или страничен поглед кон морето. Опремени се со клима уред, сателитска ТВ, минибар - дел од ultra all inclusive (секојдневно дополнување на вода, пиво и безалкохолни пијалоци), сеф, комплет за кафе и чај, фен во бањата и WI FI.

Цени за термини по типови простории за ULTRA ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 13.06.2022 - 05.07.2022 26.08.2022 - 09.09.2022
ULTRA ALL INCLUSIVE
06.07.2022 - 21.07.2022 14.08.2022 - 25.08.2022
ULTRA ALL INCLUSIVE
22.07.2022 - 13.08.2022 ULTRA ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба - поглед парк 76€ 96€ 100€
Лице во двокреветна соба - поглед море 81€ 103€ 109€
Лице во двокреветна соба - страничен поглед на море 84€ 106€ 110€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ULTRA ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

 • Користење на базен
 • Лежалки и чадори на плажа и покрај базенот
 • Lobby Bar: работи 24 часа и се служат безалкохолни и алкохолни пијалоци од локално и од увозно потекло 23-02 часот LATE SNACK (ладни сендвичи, кроасани, колачи и овошје)
 • Beach Bar 10-22 часот: пиво, безалкохолни пијалоци и коктели
 • Бар на базенот 10-23 часот: безалкохолни пијалоци, коктели и алкохолни пијалоци од локално и од увозно потекло
 • 2 ресторана a la carte - италијански ресторан Bella Italia и азијатски ресторан Tepenyaki and Sushi Corner
 • Snack бар од 10-17 часот: GRAB&GO сендвичи, бургери, донер, помфрит, пица, полнети компири
 • Кафе слаткарница од 09-16 часот: разни слатки и сладолед
 • Мини бар во соба - секојдневно дополнување на вода, пиво и безалкохолни пијалоци
 • Паркинг
 • WI FI во собите и во целиот хотел
 • Сеф во собата
 • Фитнес
 • Забавен дел, анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба (поглед парк или страничен поглед море) - 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 1,99 години
Двокреветна соба (поглед море) - 2 возрасни

Попусти:
Две деца до 11.99 години - БЕСПЛАТНО
Возрасен на дополнителен кревет - 20% попуст на регуларната цена

Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Прочитано 483 пати

КОНТАКТ

 • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
 • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.00

Top