fbpx
Положба: се наоѓа во Албена
Сместување: сите соби и апартмани се комплетно опремени и климатизирани, сите соби имаат балкони, TV, сеф и мини бар, комплетно опремено купатило
Услуга: се вклучено
Содржини: рцепција, ресторан, надворешен базен
Плажа: на една минута од плажа
Спорт и забава: одбојка на плажа, мини голф, тенис, кошарка, билјард, пинг понг.
 

-15% за резервации до 31.01.2019

Kaliakra Mare1

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.
Прочитано 279 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top