fbpx

FIRST MINUTE - АПАРТМАНИ ТАСОС  ЛЕТО 2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 01.03.2019 

КОМПЛЕТНА ПОНУДА АПАРТМАНИ НА ТАСОС КЛИКНЕТЕ 

Информации на 043 231 221

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Прочитано 3246 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top