fbpx

PARK *** - КОРЧУЛА

Положба: на островот Корчула
Сместување: 134 соби. Секоја соба е опремена со тоалет, балкон , ТВ, клима.
Услуга: all inclusive
Содржини: рецепција, ТВ сала, аперитив бар, ресторан, сеф на рецепција, перална, менувачница...
Плажа: бетон
Спорт и забава: фитнес центар...

 Park leto2019

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

  • Локација:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top