fbpx

HVAR, JELSA / HVAR ***

Положба: на островот Хвар, на 500 м од центарот и 100м од морето.
Сместување: 200 соби во една главна зграда. Секоја е опремена со сателитска телевизија, балкон.
Услуга: полупансион (доручек и вечера)
Содржини: Базен, бар, Спа, надворешен базен со солена вода, интернет, менувачница, бесплатен паркинг.
Плажа: 5мин од плажа, песочна.
Спорт и забава: пинг понг, мини голф, фитнес, тениски игралишта.

 Hvar 1

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда
DBL - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба,
PV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред,
BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

  • Локација:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top