fbpx

Hotel Jakov*** - Solaris Beach Resort

Комфорен, шармантен Solaris Hotel Jakov *** се наоѓа во близина на Solaris beach Resort на неколку минути од плажа. Хотелот го краси ентериер со класичен дизајн и многу природно светло. Во непосредна близина се наоѓа првиот аква парк во Далмација. Базен со солена вода и лежалки се на располагање на гостите од хотелот. Ресторанот нуди свежа храна приготвена со локални состојки вклучувајќи специјалитети од месо и риба секој ден. Terrace & pool bar со поглед на море се наоѓаат покрај базенот со морска вода. Собите се комфорни и убави , а исто така располага со поврзани соби за уште поудобен одмор.

 

Jakov

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. 

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

  • Локација:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top