fbpx

KORNATI **** - БИОГРАД

 

Локација: 70 м од плажа
Сместување: 120 соби опремени со клима, интернет, бања.
Содржини: рецепција, менувачница, паркинг, спортско рекреативна анимација, ресторан, перална, лифт, бар, рента велосипед, тениски терен, марина


Kornati 

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда
DBL - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба,
PV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред,
BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

  • Локација:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top