fbpx

ALBA *** - СВ. ФИЛИП И ЈАКОВ

Локација: на сама плажа.
Сместување: 11 двокреветни, 23 трокреветни, 41 двокреветни апартмани, 6 четворокреветни кралевски апартмани опремени со балкон, TWC, сателитска тв, сеф, безжичен интернет.
Содржини: ресторан, аперитив бар, менувачница, сеф на рецепција, паркинг, одбојка на плажа, тенис терени, рента велосипед, едрење.

 

Alba 


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба,
PV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред,
BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

 

  • Локација:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top