fbpx

DALMACIJA *** - МАКАРСКА

Положба: Макарска
Сместување: 190 соби. Секоја соба е опремена со клима уред, сателитска ТВ, мини бар, телефон, фен, тоалет, балкон.
Услуга: полупансион
Содржини: ресторан а ла карт, кафетерија, продавница за сувенири, менувачница, интернет, сеф на рецепција, pool бар, ТВ сала...
Плажа: на 50м, ситни камчиња и бетон
Спорт и забава: отворен базен со топла морска вода, детски базен, анимација, паркинг, тениски терен, мини голф, столен тенис, кошарка, одбојка на плажа, билијард, изнајмување на скутер...

 Dalmacija

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 

 

 

  • Локација:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top